Відключи світло сусідові: на скарги українців позбавлять електроенергії цілі будинки, подробиці

У ДТЕК розглядається питання створення аварійних бригад, які на скарги громадян вимикатимуть будинки, де є світло.
Голова Нікопольської райдержадміністрації Євген Євтушенко опублікував у своєму Facebook пост про те, як поспілкувався із представниками ДПЕК. За словами чиновника, встановленого графіка відключень світла поки що дотримуватися не вдається, він постійно коригується залежно від ситуації в енергосистемі.politeka.net

“Є варіанти, коли можуть вимкнути раніше, ніж через 4 години. Але обіцяють не допускати відсутності світла більше чотирьох годин поспіль. Окремо ДТЕК розглядається питання створення аварійних бригад, які на скарги громадян вимикатимуть будинки, в яких є світло”, – повідомив Євтушенко.

Треба сказати, що посада голови РДА викликала бурхливу дискусію серед користувачів у коментарях:

“Це капець. А порадіти, що хоч хтось не страждає від відключень чи домовитися про підзарядку у них своїх гаджетів? Ні! Краще вимагати, щоб і їх відключили. І все одно, що у вас електроенергія від цього не з’явиться”.

“Суть не в тому, що у сусіда є, а в мене немає, вимкніть у сусіда. Суть у тому, що дтек не дотримується графіків і рівномірності. Одні люди мерзнуть, тому що у них світло 2 години на добу, а в інших по 20 годин на добу. Це не нормально. Давайте і тому, і тому по 10, і буде щастя.

“Тобто замість того, щоб піти і зарядити гаджет до сусіда, погрітися, або ще щось – скаржимося – і вимикають усіх. Ну, це взагалі треш”.

“З деякими людьми і ворога не треба, бо свої заклюють”.

“А ще можна взагалі не включати, будемо в темряві, зате все, ось усі будуть щасливі дофіга”.

“Не повірила очам, зайшла переконатися. Останній абзац – це жах!”


Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN