“Відкритий виклик! Утиск православних”Росія “стурбована.” Назріває новий конфлікт? У Росії збираються “захищати” християн у Єрусалимі.

Росія “стурбована” ситуацією через рішення суду Ізраїлю щодо спірних об’єктів Єрусалимської православної церкви і осквернення каплиці, що їй належить.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву представника МЗС Марії Захарової, опублікована на сайті.

За словами Захарової, нібито Верховний суд Ізраїлю відхилив клопотання Єрусалимської православної церкви про поновлення розгляду з єврейською релігійною організацією “Атерет Коханім” за декількома об’єктами нерухомості в Єрусалимі.

Захарова вважає, що таке рішення завдає шкоди міжконфесійному світу і викликає занепокоєння становищем християнської громади на Святій землі.

Відео дня:

Представник МЗС пов’язала з цією подією і випадок 6 червня, коли “агресивно налаштовані” ізраїльтяни увірвалися до каплиці Єрусалимської православної церкви та осквернили її.

“Бачимо в цьому провокаційному вчинку відкритий виклик, свідчення готовності радикальних релігійних сил почати утиск православних у Святій Землі”, – заявила Захарова.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Відкритий виклик! Утиск православних”Росія “стурбована.” Назріває новий конфлікт? У Росії збираються “захищати” християн у Єрусалимі.