Відмазали! Просто зараз – Банкову трясе, відбувається справді шокуюче. Порушення закону – просто у всіх на очах

Різне

У технологіях “відмазування” “своїх” команда Володимира Зеленського вже перевершує попередників.

Такими словами почав свій пост у Фейсбук журналіст та політик Єгор Соболєв.

Далі прямим текстом:

Щоб вберегти заступника голови офісу Президента Олега Татарова від розслідування Антикорупційного бюро про його причетність до розкрадання квартир Нацгвардії, розслідування передали Службі безпеки України.

Це пряме і грубе порушення закону, який говорить, що справи про топ-корупцію має розслідувати виключно Антикорупційне бюро. Я сам писав цей закон. Антикорупційне бюро тому власне і створювалося, що Генпрокуратура, СБУ і МВС були з’їдені корупцією і досі неспроможні її розслідувати.

Тепер таким самим прикривачем корупції став і цей Президент.

Важливий урок для всієї країни. Найвищу владу не можна делегувати тим, хто не пройшов випробування на здатність відстоювати національні інтереси і не красти. Бо інакше ми отримуємо ще одного укушеного високопосадового упиря.

Також не оминув цю тему і режисер Олег Сенцов.

Народ обрав Зеленського у 2019 році, тому що хотів справедливості. Запит на неї залишається досі високим – згідно соцопитуванням люди хочуть побачити реальну боротьбу з корупцією. Таку боротьбу обіцяв чинний президент на трибунах та стадіонах, закидаючи попередньому, що її не велося. Зараз ми бачимо як поступово зводиться нанівець уся робота антикорупційних органів, створених за часів Порошенка.

Останній тиждень влада проводить спецоперацію «врятувати рядового Татарова», змінюючи прокурорів, передаючи провадження справи від НАБУ до СБУ напередодні обирання запобіжного заходу для обвинуваченого у корупції держчиновника. Нас намагаються тримати, або за сліпих, або за дурних. Але дурити довго українців неможливо.

Той, хто захищає злочинця, перетворюється на такого саме.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN