Відмова лише письмова: на Донбасі готують обов’язкову евакуацію, що треба знати

На зимовий період мешканців підконтрольної території евакуюватимуть в обов’язковому порядку.

Мешканців підконтрольної Україні території Донбасу готують до обов’язкової евакуації через відсутність тепла та енергопостачання. Відмовитися від виїзду з цього регіону можна буде лише підписавши письмову відмову. Про це заявила віце-прем’єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ефірі телемарафону.top.politeka.net

За її словами, із підконтрольної Україні території Донецької області мають намір вивезти близько 200-220 тисяч людей, серед них 52 тисячі дітей.

“Це обов’язок кожного дорослого члена сім’ї. Наприклад, у Донецькій області 52 тисячі наших дітей. Їх треба евакуювати, не можна наражати їх на небезпеку, залишаючи в зимовий період без тепла, без світла”, – заявив Верещук.
біженці з Донбасу
При цьому вона зазначила, що громадяни мають можливість відмовитися від евакуації письмово.

Відео дня:

“Якщо людина відмовляється, вона повинна буде підписати, що вона розуміє та усвідомлює всі наслідки та несе персональну відповідальність за своє життя. Ми демократична країна, ми не можемо когось змушувати силою, але така форма буде обов’язковою і за підписом такої людини”, – сказала вона.

Наступною для евакуації може стати Запорізька область, 65% якої немає газопостачання.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Відмова лише письмова: на Донбасі готують обов’язкову евакуацію, що треба знати