Connect with us

Новини

Відмова від курсу в ЄС та російська мова як державна: у РФ висунули “умови” Україні для “врегулювання”

Заступник глави міністерства закордонних справ Росії Михайло Галузін висунув Україні вимоги для “врегулювання конфлікту”. Чиновник держави-агресора розмріявся про відмову Києва від прагнення до Європейського Союзу та визнання російської мови державною.

Про “хотілки” російського заступника міністра повідомили росЗМІ. Крім того, Галузін заявив, що, на думку МЗС РФ, Україна не погоджувала із Заходом атаку на Кремль.

Нагадаємо, раніше очільник того самого відомства Сергій Лавров також почав диктувати Києву свої “умови”. Він заявив, що переговори нібито можливі лише “на основі врахування російських інтересів”.

Водночас глава МЗС РФ заявив, що міжнародні експерти “намагаються посадити Росію за стіл переговорів”, проте не уточнив, що це у Москві вже буквально благають Україну про діалог.

Advertisement

Заклики західних країн вивести російські війська з території суверенної незалежної української держави Лавров цинічно назвав “неохайним прийомом”.

Водночас в Інституті вивчення війни повідомили, що Росія знову активізувала інформаційну кампанію, щоби змусити Захід підштовхнути Україну піти на поступки. Кремль хоче, щоб українська влада вела переговори на вигідних для Росії умовах.

Прокоментуйте:
Advertisement