Відмовляться постачати вакцину! У МОЗ шокували фактами – жодного зворотного зв’язку немає. Скандал на всю країну

Різне

У державному підприємстві “Медичні закупівлі” повідомили про те, що один із виробників вакцини від коронавірусу може відмовитися від співпраці із Україною. Причиною такого рішення є затягування процесу.

Відповідне повідомлення було надіслане виробником вакцини до державного підприємства “Медичні закупівлі України”, розповів керівник держпідприємства Арсен Жумаділов “Українській правді. Життя”.

Водночас, він не зміг розкрити назву компанії-виробника.

“Медичні закупівлі України”, яке реалізує закупівлі вакцини, надіслало на МОЗ всі пропозиції щодо договорів із кількома постачальниками на погодження.

28 грудня була отримана лише одна відповідь із погодженням щодо контрактування вакцини компанії Sinovac Biotech.

Жодної інформації від МОЗ щодо контрактування іншого виробника агенція не отримувала”, – повідомив Жумаділов.

При цьому він уточнив, що перемовини між цим виробником та Україною дійшли фінальної стадії.

“Два тижні тому МОЗ отримало всі необхідні документи для погодження даної закупівлі.

Відтоді жодного повідомлення чи зворотнього зв`язку від міністерства ані компанія-виробник, ані державна закупівельна агенція “Медзакупівлі України” не отримали”, – зазначив керівник держпідприємства.

4 січня компанія у письмовому вигляді повідомила, що може відмовитись від замовлення України в разі подальшого зволікання.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Україна продовжує переговори щодо постачання до України вакцин від COVID-19 із декількома іноземними компаніями, повідомляється на сайті президента України Володимира Зеленського.

На традиційній селекторній нараді під головуванням глави держави у понеділок президент також поставив завдання прискорити створення реєстру вакцинованих осіб.

Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що за порушення маскового режиму протягом новорічних свят правоохоронці склали 6 тис. 500 протоколів.

Крім того, Володимиру Зеленському доповіли, що найближчим часом Кабінет Міністрів ухвалить постанову, якою прискорить виплати сім’ям медичних працівників, які померли під час протидії COVID-19.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN