Connect with us

Новини

“Відрізати” Крим: у Bloomberg дали прогноз, яку пастку Україна може влаштувати для військ РФ і що змусить Путіна піти на переговори

Після вибухових подій у Бєлгородській області Росії світ задався питанням, чи загрожують території Росії повномасштабні воєнні дії. Проте для України набагато найкращим сценарієм було б зосередитись на тимчасово окупованому Криму.

Таку думку висловили журналісти видання Bloomberg. У матеріалі зазначили, що взяття півострова військовим шляхом коштуватиме багато української крові, оскільки Київ не має ракет великої дальності, авіації чи десантних сил, щоб обійти російські війська у двох інших окупованих областях України – Херсонській та Запорізькій. Тому Силам оборони довелося б пройти через ці райони, форсувати Дніпро і в лоб атакувати росіян, які там добре засіли.

Однак найкращим підходом може бути просто відрізати Крим від російських ліній постачання, вважає видання. Для цього українці використали б свої нові західні танки та інше озброєння, щоб пробитися через Запоріжжя до Азовського моря, перерізавши “сухопутний міст”, який росіяни збудували для себе там між Луганськом та Кримом. Якщо ця операція матиме успіх, українці можуть у довгостроковій перспективі зробити російські позиції в Херсоні та на Кримському півострові непридатними для оборони.

“Якщо пощастить, Путін одразу вирішить, що з нього досить, і неохоче піде на мирні переговори, якось розкрутивши свою “спеціальну військову операцію” як успіх вдома з максимально силовою пропагандою”, – припустив автор матеріалу.

Advertisement

Однак, якби Путін зазнав військового тиску в самій Росії, він не зміг би вдавати, що щось виграв, вважають у виданні, і мусив би подвоїти свої казки про те, що “захищає Росію від інопланетних ворогів”.

У такий спосіб, автор дійшов висновку, що українці не повинні нападати на Росію чи заохочувати ставлеників, як-от російські антипутинські воєнізовані формування. Їм краще дати зрозуміти світові, що вони просто захищають свою країну. Стратегія має зберегтися, щоб отримати глобальну підтримку, а потім повернути якомога більшу частину України, йдеться у матеріалі.

Прокоментуйте:
Advertisement