Відзначати щороку 7 вересня: оприлюднено новий указ президента

Глава української держави Володимир Зеленський видав указ “Про День воєнної розвідки України”.

Про це повідомляє Politeka.net з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

«Ураховуючи значний внесок воєнної розвідки України у справу забезпечення захисту національних інтересів України від зовнішніх загроз, зміцнення обороноздатності держави, з метою підтримання високого авторитету воєнної розвідки, вшанування звитяг воєнних розвідників Президент України Володимир Зеленський постановив: Установити в Україні День воєнної розвідки України, який відзначати щороку 7 вересня», – йдеться в указі Глави держави № 629/2022.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Додамо, що 7 вересня цього року Головне управління розвідки Міністерства оборони України відзначає 30-ту річницю з дня свого створення. Саме цього дня у 1992 році, відповідно до Указу Президента «Про Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України», у складі вітчизняного оборонного відомства було створено розвідувальний орган стратегічного рівня, що стало початком історії воєнної розвідки незалежної України.

Відео дня:

Підкреслимо, що на емблемі воєнної розвідки зображено сову, яка тримає меч, що загрожує території Росії. Гасло українських розвідників написано латиною – «Sapiens dominabitur astris» (перекладається як «Мудрий буде панувати над зірками»). Українська емблема та гасло зроблені з натяком на емблему воєнної розвідки РФ, на якій зображений кажан, який є здобиччю для сов, та її гасло «Вище нас тільки зірки».

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Відзначати щороку 7 вересня: оприлюднено новий указ президента