Війна в Україні наближається до кульмінації, – військовий експерт Мельник

У війні в Україні настає фаза кульмінації. Країна-терорист Росія акумулює сили, щоб досягти перелому у війні, українська армія готує потужну контрнаступальну операцію.

Військова допомога, анонсована західними партнерами України останнім часом, розрахована саме на такий розвиток подій. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив співдиректор програм зовнішньої політики, координатор міжнародних проєктів Центру Разумкова, військовий експерт Олексій Мельник.

“Ця кампанія наближається до чергової фази кульмінації. Це не означає, що після цього буде остаточно визначений хід війни чи буде досягнула вирішальна перемога однією з сторін. Але доволі багато факторів свідчить про те, що ми на порозі кульмінації”, – зауважив він.

За словами експерта, на акумулювання сил в Росії вказує низка подій, що відбулися протягом останніх днів та тижнів. Це, зокрема, “нові призначення у військовому керівництві, спроба досягти успіху бодай на одній з ділянок фронту, перекидання додаткових сил на лінію зіткнення, заходи з прихованої мобілізації”.

Водночас українські Сили оборони активно готуються до успішної контрнаступальної операції, про що свідчать “сигнали від військово-політичного керівництва”, – продовжив Мельник. “Для цього також створюються резерви”, – додав він.

На думку експерта, з метою підтримки чергового етапу контрнаступу української армії та з метою протидії наступу Росії західні партнери України розширюють асортимент озброєння, що надаватиметься нашій країні.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN