Війська РФ хочуть взяти Авдііївку у напівоточення: мер розповів, що відбувається у місті

Російські окупанти намагаються взяти підрозділи Сил оборони України в Авдіївці у “напівкільце”. Загарбники постійно ламають зуби об потужний укріпрайон, який створили ЗСУ у цьому місті, що 8 років знаходиться на лінії фронту.

Безуспішні поки що намагання загарбників захопити Піски є складовою плану по напівоточенню Авдіївки, де  окупанти хочуть обрізати шляхи для завезення гумвантажів та здійснення евакуації. Про ситуацію в місті розповів мер Авдіївки Віталій Барабаш в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Він зазначив, що окупанти продовжують спроби штурмувати позиції ЗСУ на Донеччині. Зокрема, дуже складною є ситуація в Авдіївці. По місту впродовж минулої ночі окупанти вели хаотичні обстріли, били як по старій частині Авдіївки, так і по району Авдіївського коксохіму.

Близько 5 години ранку загарбники били по Авдіївці з “Градів” та здійснили два авіанальоти – на позиції воїнів на підступах до Авдіївки і безпосередньо по місту.

Близько 12-ї години, розповів Барабаш, було зафіксовано потужний артобстріл міста, лінія розмежування постійно перебуває під обстрілами. Крім того, було кілька спроб штурму з боку окупаційних військ. Ворог здійснює спроби обійти укріплене місто та захопити дороги, якими завозять гуманітарні вантажі.

Відео дня:

“За 8 років війни сама Авдіївка – це серйозний укріпрайон, який їм не по зубам. Вони дійсно прийняли таку стратегію – якщо не можемо зайти, то треба місто обійти. Усі їх дії говорять про те, що вони намагаються обійти Авдіївку й взяти в напівоточення. Вони будуть намагатися взяти Піски, щоб увійти в Авдіївку, захопити Орлівку та Ласточкіне, щоб обрізати нам шляхи для завезення гумвантажів та евакуаційні маршрути”, – зазначив Барабаш.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Війська РФ хочуть взяти Авдііївку у напівоточення: мер розповів, що відбувається у місті