Війська РФ після розгрому залишили позиції біля Пологів: з’явилися дані про серйозні втрати

Російські окупанти залишили свої позиції біля Полог на Запоріжжі. Причиною відступу стали великі втрати, яких завдали рашистам українські воїни.

А у селі Бурчак на території області було виявлено понад 100 поранених російських десантників. Про це у вечірньому оперативному зведенні розповіли у Генеральному Штабі Збройних Сил України.

Впродовж дня, кажуть у Генштабі, ворог намагався наступати в Запорізькій області. Однак ці спроби закінчилися для окупантів плачевно.

Так, за підтримки авіації росіяни взялися наступати у напрямку Полтавки, що на Запоріжжі. Однак зазнавши втрат, змушені були повернутися на раніше зайняті позиції.

А під Пологами українські воїни розбили позиції противника з артилерії. Унаслідок вогневого ураження сил та засобів ворога Сили оборони Уукраїни знищили частину ворожого озброєння та військової техніки.

Відео дня:

“Особовий склад ворога залишив позиції”, – зазначили у Генштабі.

Втрати рашисти на Запоріжжі несуть значні. Тільки в одному з сіл було виявлено понад сотню поранених окупантів.

“У населеному пункті Бурчак виявлено розміщення понад 100 поранених військовослужбовців повітряно-десантних військ збройних сил Російської Федерації”, – підкреслили у ГШ ЗСУ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Війська РФ після розгрому залишили позиції біля Пологів: з’явилися дані про серйозні втрати