Війська РФ випустили 11 ракет по електромережах України: 9 вдалося збити

Росія ввечері у неділю, 11 вересня, атакувала українські електромережі. Агресор застосував 11 крилатих ракет для ураження об’єктів критичної інфраструктури у північно-східних областях.

Проте 9 із них вдалося збити захисникам України. Про це повідомили у Повітряному командуванні “Схід”.

“Противником ввечері неділі нанесено ракетний удар по зоні відповідальності з’єднання. Загалом ворогом застосовано 11 крилатих ракет. Підрозділами повітряного командування “Схід” збито 7 крилатих ракет на Дніпропетровщині. З них 5 – Х-101, 2 – Калібр. Ще дві ракети знищено підрозділами Повітряних Сил на Полтавщині”, – сказано у зведенні.

В “Укренерго” підтвердили, що РФ вдарила по об’єктах магістральних електромереж у північно-східному регіоні. Пожежі, які почалися внаслідок обстрілу, ліквідують підрозділи ДСНС.

“Споживачі в районах, де зникло енергопостачання, за можливості переводяться на живлення від резервних ліній електропередачі. Ремонтні підрозділи НЕК “Укренерго” розпочнуть аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених магістральних об’єктах щойно буде ліквідовано пожежі”, – написано в повідомленні.

Відео дня:

Зазначається, що всі ремонти виконуватимуться в найкоротші терміни, щоб якомога раніше відновити надійність енергопостачання споживачів, які постраждали від обстрілу районів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Війська РФ випустили 11 ракет по електромережах України: 9 вдалося збити