Connect with us

Різне

Військовий: “Всі президенти без виключення – корупціонери! Пропоную: Корупція = Розстрiл. Зрада = Розтрiл. Злодій в законі = Довiчне”

Published

on

Юрій Покиньборода

Україна найбільш корупційна країна. Ще не було ЖОДНОГО президента якій би оголосив війну корупції. Всі президенти без виключення це корупціонери. І зеленський теж. Людина яка оточує себе крадіями не може бути апріорі чесною. Ну бля не віру я в це. Давайте так – назвіть хоч одного з оточення любого президента якій сів за грати за корупцію.

Кравчук – ?
Кучма – ?
Ющенко – ?
Януковощ – ?
Порошенка – ?
Зеленський – ?

Ми можемо один одного ображати порохоботами, зеботами, агентами фсб та іншими, але правда в тому, що всі вони ніхуя не роблять в цьому напрямку. В кожного з них є купа друзів які грабували Україну, знищували середній бізнес, та обкрадали пересічних українців. І всю цю пиздоту ми бачимо в указах про нагородження за якісь там заслуги. Не має в нас жодного президента який робив би пересічного українця щасливим. Всі уряди приймали рішення, та постанови тільки для погіршення становища пересічних українців. Всі президенти підтримували цей геноцид. Так, це називається ГЕНОЦИД! ( Зараз посипляться купа прикладів які приймаються постанови, укази, закони))))) Мені піхуй ваші приклади, я не бачу поліпшення життя українців.

Advertisement

Була надія на зеленського, але в цьому питанні він виявився шахраєм який наїбав Україну. Памятаєте про соціальний ліфт, Я ваш ВИРОК та інший піздьож яке воно несло на стадіоні? Ми повірили, що банда парашенка сяде за грати, а виявилось, що банда зеленського перетворилась на банду парашенка.
Я голосував за кандидата який обіцяв ……… але не за татарова, ермака та іншу пиздоту яка грабує Україну.

Поїхали коменти – я порохобот, агент ФСБ, просто невдячна потвора.
Справа в тому, що мені піхуй ці ваші коментарі.
Я проти влади військових, але бачу, що на данний час іншої пропозиції врятувати Україну від цього гімна не має.

Корупція = Розстріл.
Зрада = Розтріл.
Крадіжка = 15 років за гратами.
Крадій в законі = Довічне увязнення.
І все це реально!
Не пустять в Євросоюз? Так ми там і накуй нікому не потрібні. Не будуйте якихось там ілюзій. Поки ми не наведемо лад в державі, ніхто нас не хоче бачити партнером.

Джерело

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement