Вік вже не рятує?: У окупованому Донецьку “військкомати” взялися за пенсіонерів на тлі великих втрат

Російські загарбники вживають заходів для поповнення втрат свого окупаційного особового складу, які вони несуть у війні проти України. У тимчасово окупованому Донецьку “військкомати” почали шукати офіцерів запасу серед пенсіонерів, передають Патріоти України.

“Противник щодня зазнає значних втрат в особовому складі, тому не припиняє вживати заходів щодо їх поповнення. Нещодавно у тимчасово окупованому Донецьку, військові комісаріати отримали вказівку щодо уточнення персональних облікових даних офіцерів запасу віком до 65 років включно. А також солдатів, сержантів та прапорщиків запасу віком до 50 років”, – йдеться у повідомленні Генерального штабу Збройних сил України.

Крім того, у готелі “Донбас” міста Кадіївка тимчасово окупованої Луганської області працює загарбницька військово-лікарська комісія. “Робота ВЛК направлена на визнання придатними поранених військовослужбовців 2-го армійського корпусу російських окупаційних військ для подальшого їх повернення до строю. Таким чином російське військове керівництво намагається оперативно відновлювати свої підрозділи”, – сказано у зведенні.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN