“Викликає великий інтерес”: Богдан розповів подробиці допиту в ДБР (відео)

Під час допиту екс-глави Офісу президента України Андрія Богдана в Державному бюро розслідувань йшлося про членів ПВК “Вагнера”. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNEWS, передають Патріоти України.

Відзначається, що у відповідь він порекомендував викликати до правоохоронців учасників наради у президента, де і було прийнято рішення про скасування спецоперації. Богдан також висловив надію, що люди, які брали негативну участь в цій історії, будуть покарані. Богдан додав, що його недавнє інтерв’ю викликає великий інтерес у правоохоронних органів.

Своєю чергою прес-служба ДБР повідомила, що Богдана допитували як свідка про відомі йому обставини можливих контактів українських чиновників з російськими органами влади, про які він повідомив в своєму інтерв’ю одному з українських видань.

“Метою допиту було з’ясування наявних у свідка достовірних даних і підтвердження здійснення українськими чиновниками можливих протиправних дій на користь іншої держави”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Богдан заявив, що такою інформацією не володіє, підтверджень і доказів у нього немає, а про можливі незаконні дії українських посадових осіб він дізнався з відкритих джерел і засобів масової інформації.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Викликає великий інтерес”: Богдан розповів подробиці допиту в ДБР (відео)