Connect with us

Новини

Він був потрібен Державі поки був цілим. Ми півроку не можемо довести, що у Слави немає ноги! Таких військових безліч…

Published

on

Віталія Іващенко

Привіт. Я Віталія, а це мій чоловік Слава. Він військовий… точніше був ним, поки в нього було дві ноги….. Його звільнили з лав ЗСУ, як тільки загоїлись шви після ампутації..

Тепер він просто людина… просто батько нашої дитині… людина без статусу в суспільстві…
Він ніби і захищав Батьківщину з 24.02.22 , а ніби і ні.

Він втратив ногу у бою під Бахмутом, але він не «інвалід» Він ніби і мав би бути ветераном війни, але довести це навіть маючи всі документи на руках майже неможливо!!
Він був потрібен Державі поки був цілим…

Advertisement

А тепер він потрібен лише мені і нашій чотирирічній донечці…
Тепер ми півроку не можемо довести «його величності МСЕКу», що у Слави немає ноги! Щоб той «славнозвісний МСЕК» встановив інвалідність військовому.

Слава такий не один! Таких, як він безліч. Хлопці і дівчата щодня втрачають руки… ноги…очі….. життя….. щоб вберегти наших людей , щоб більше не було замінованих немовлят прив‘язаних до бездиханної матері, щоб не було зав‘язаних назавжди рук за спиною у літніх чоловіків в підвалі…

Військові роблять ВСЕ, щоб ми лишились живі і лишили живою Україну.

Може настав час зізнатись , що в Україні є нові Ветерани Війни. Що це не ті старесенькі люди, яким ми носили «гвоздічки» на 9 травня в шкільні часи і вважали що цього досить!! Може настав час прибрати корупцію з медичних установ і пояснити особам з комісії, що брати 6 тисяч долларів хабаря із захисника України за першу групу інвалідності -це трошки задохрєна?

Advertisement

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.
Прокоментуйте:
Advertisement