Він це серйозно? “Мене турбує зростання ненависті до всього російського”: Труханов проти перейменування вулиці Пушкіна в Одесі

Росіяни продовжують цілеспрямовано рівняти українські міста із землею, наступати на Україну та вбивати мирних мешканців. Але для мера Одеси Геннадія Труханова це не привід поривати усі зв’язки з ворогом, зазначають Патріоти України.

Україна намагається зробити все для того, щоб порвати будь-які зв’язки з російськими окупантами. Втім, для декого навіть звірства росіян проти мирних українців не стали причиною відмовлятися від всього російського.

Труханова лякає ненависть до всього російського

У New York Times вийшла стаття про Одеський оперний театр. Зокрема, в ній йдеться про відкриття театру та вплив культури на перемогу України над російськими варварами.

Мер Одеси Геннадій Труханов вдало прокоментував відкриття театру. Мовляв, Одеса жива, Україна жива, і нехай увесь світ бачить, що ми хочемо творити, а все, на що спроможна Росія – це вбивства та смерть. А якщо Путін захоче атакувати театр в Одесі – він зустрінеться з неймовірною хвилею ненависті в усьому світі.

Відео дня:

А от коли в нього запитали про перейменування вулиці Пушкіна, то відповідь мера Одеси була дуже дивною. “Ні. Я б цього не підтримав. Одеса є міжкультурною столицею України. Мене турбує зростання ненависті до всього російського”, – заявив Труханов.

На щастя, автор статті Роджер Коен одразу після коментаря Труханова підкреслив, що ця ненависть є результатом нападу російських окупантів, а українська нація як ніколи згуртувалася для захисту своєї держави та існування.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Він це серйозно? “Мене турбує зростання ненависті до всього російського”: Труханов проти перейменування вулиці Пушкіна в Одесі