“Він знищив справу мого життя”: з’явилася реакція Горбачова на війну Росії проти України

За словами російського журналіста Олексія Венедіктова, останній лідер Радянського Союзу Михайло Горбачов вперше прокоментував війну Росії в Україні.

Журналіст Олексій Венедіктов, який є близьким другом останнього президента СРСР Михайла Горбачова, заявив, що той жахається, побачивши, як Путін зруйнував справу його життя.

Про це він розповів в інтерв’ю Forbes Russia. ТСН

“Я можу вам сказати, що він розчарований, звичайно, він розуміє [що відбувається]. Це була справа його життя. Свободи – це справа Горбачова”, – заявив журналіст, нагадавши про політику перебудови і гласності, яка передбачала, зокрема, свободу слова і віросповідання.

Тепер же політикою Путіна вся ця “спадщина Горбачова”, за словами журналіста, в РФ знищена. “Так що [Горбачов] може сказати зараз?” — резюмував він.

Відео дня:

Венедіктов також нагадав, що коли Горбачов очолював СРСР у 1985-1991 роках, у Європі було чотири тисячі військових із підрозділів Сил швидкого реагування НАТО.

“Тепер НАТО оголосило, що до кінця наступного року тут буде 300 тисяч осіб”, – сказав він.  Журналіст додав, що це означає величезне зростання рівня загрози між Сходом і Заходом.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
BBCcCNN
“Він знищив справу мого життя”: з’явилася реакція Горбачова на війну Росії проти України