“Вирішили, що карантину вже не існує” Степанов пояснив різкий стрибок статистики: “такого ще не було”

В Україні за останню добу нових заражених коронавірусом майже 700 осіб. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що це пов’язано з тим, що українці просто перестали дотримуватися карантинних правил. Про це він сказав на брифінгу.

“Такого антирекорду у нас ще не було навіть в найважчі часи в квітні місяці, коли у нас була досить напружена ситуація – ми всі переживали, ми всі стежили за тим, що відбувається, в тому числі в світі. У нас ніколи не було 689 людей, які захворіли за один день. Уже протягом тижня ми спостерігаємо підвищену кількість зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби”, – сказав він. korupciya.com

Степанов черговий раз звернувся до українців з проханням дотримуватися тих правил безпеки і тих рекомендацій, які у нас є. Він нагадав, що вже і президент звертався і зазначав, що карантин не скасовано, що загроза нікуди не поділася.

“Але подивіться на вулиці, подивіться, що відбувається навколо вас … Ми всі вийшли з карантину, ми вирішили, що його вже не існує, що такої загрози немає, як COVID-19. Просто подивіться на цифри, які ми кожен день фіксуємо, в тому числі і на цифри летальних випадків – вчора 23 людини, сьогодні 21 (померли. – Ред.)”, – сказав міністр.

Голова МОЗ нагадав, що в Україні відбувається пом’якшення карантину і коли пропонувалося пом’якшення обмежень, то розуміли, що українці вже втомилися, але це було чітко прораховано з урахуванням необхідних правил безпеки.

“Чому всі вирішили, що можна не дотримуватися повністю (карантину. – Ред.)? Потрібно розуміти, що всі ці заходи безпеки, карантинні заходи, все, що ми пропонуємо і рекомендуємо, – це прописано для всіх українців. Ми знаємо, що при дотриманні цих заходів кількість випадків і взагалі можливість інфікування “ковідом” знижуватиметься”, – сказав Степанов.

Міністр додав, що в ситуації, що склалася, пропонуватимуться деякі заходи заради здоров’я українців.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
“Вирішили, що карантину вже не існує” Степанов пояснив різкий стрибок статистики: “такого ще не було”
Маринована цвітна капуста! Один з найстаріших і смачних рецептів заготовок!