Вивезли! У ці хвилини – Москаль вліпив, гучний скандал. Вони втекли – почалось! Тимошенко в шоці – шантаж

Різне

«На гачку» у Слідчого комітету Російської Федерації знаходиться ряд впливових українських політиків і бізнесменів.

Про це в ефірі інтернет-каналу «Апостроф» заявив колишній начальник ГУ МВС України в Криму, колишній губернатор Закарпатської області, депутат Верховної ради кількох скликань генерал Геннадій Москаль.

За словами Москаля, силовики які втекли з Києва під час євромайдану вивезли в кримське управління СБУ близько 300 томів матеріалів резонансних кримінальних справ, які зараз опинилися в розпорядженні Слідчого комітету РФ, а фігурантами там виступають впливові представники української еліти.

“Вивезли справи і передали нібито на розслідування Службі безпеки в Автономній республіці Крим. Це по вбивству Щербаня (депутат Верховної ради і бізнесмен, убитий в 1996-му році) сто томів.

Далі – замах на вбивство Бакая (екс-глава Нафтогазу, бізнесмен Ігор Бакай) і Волкова (політик Олександр Волков), вбивство Шведченко (бізнесмен Олександр Шведченко), потім всі ці “швидкі допомоги” Тимошенко і тому подібне.

Було вивезено близько трьохсот томів. Щоб шантажувати наших політиків. Якщо по Тимошенко щось завтра Росії не сподобається, явно, що Слідчий комітет почне розслідувати ту чи іншу “, – заявив Москаль.

Він також підкреслив, що “на гачку” також знаходяться відомий олігарх Ринат Ахметов, бізнесмен і політик Сергій Тарута і екс-глава Радбезу України Віталій Гайдук.

“На сьогоднішній день, з того, що я знаю по адвокатській діяльності, це Тарута, Мкртчян, до речі, сидить – це один із засновників Індустріального союзу Донбасу, дев’ять років отримав від Мосміськсуду, колишній глава Ради нацбезпеки і оборони Гайдук”, – перерахував Москаль.

Нагадаємо, 3 грудня Hromadske опублікувало фільм про життя, вбивство і спадщині найбагатшої людини України 90-х Євгена Щербаня. Головний герой фільму – його старший син Євген Щербань. Автори фільму – журналісти Максим Каменєв і Олександр Кохан.

З 2013 року Євген Щербань проводить власне розслідування. Він розібрався, як і яким чином зник спадок батька – його частка в корпорації Індустріальний союз Донбасу (ІСД).

Як повідомляє видання Ліга.нет: Євген Щербань – український бізнесмен і народний депутат другого скликання Верховної Ради. Він був акціонером більше 150 компаній в Україні, серед найбільших – Індустріальний союз Донбасу (ІСД), Атон, Гефест, Фінансист.

3 листопада 1996 року Щербаня розстріляли кілери в аеропорту Донецька, коли він з сім’єю спускався по трапу чартерного літака, повертаючись з Москви з ювілею співака Йосипа Кобзона. Жертвами також стали дружина Щербаня Надія, бортмеханік, авіатехнік і інспектор митниці.

Організатором вбивства Генпрокуратура в 2004 році назвала екс-прем’єра Павла Лазаренка. Той заперечував причетність.

У 2013 році фігурантом справи про вбивство Щербаня стала Юлія Тимошенко. Слідство тоді стверджувало, що вона – одна з замовниць вбивства конкурента разом з Лазаренком. Але всі звинувачення з Тимошенко згодом зняли.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN