Вкрасти зерно вже немає чим: Окупанти бідкаються, що примудрилися мародерством нашкодити собі самим

Колишній депутат Одеської міськради, а нині російський колаборант Ігор Димитрієв повідомляє, що на Херсонщині окупанти навіть не змогли зібрати врожай зерна. Про це пише на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук” журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

“Багатоходівочка” по-російськи

Комбайни вкрали та погнали до Чечні, тому прибирати пшеницю нічим, і вона гниє на полях. Інформацію підтверджує Олег Царьов. “Це вже щось неймовірне. Росіяни захопили частину території України, але навіть мародерство не змогли нормально організувати. Вкрали комбайни, а вкрасти зерно вже нема чим”, – зазначив Казанський.

Чемпіони з тупості

Могли б спочатку вкрасти зерно, а потім уже вкрасти комбайни, але вони настільки тупі, що навіть не додумалися до цього. І ці люди ще називають себе наддержавою.

На окупованих територіях Харківської області взагалі коїться пекло. Немає ні світла, ні води, ні газу. Економіка знищена, нічого не працює, люди буквально голодують.

Відео дня:

І це – не вигадки української пропаганди. Все це розповідає людина, яка сама перебуває на окупованих територіях та працює на окупантів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Вкрасти зерно вже немає чим: Окупанти бідкаються, що примудрилися мародерством нашкодити собі самим