“Владімір” познайомився з Javelin: українські десантники знищили два новітні російські танки Т-90. Відео

Львівські десантники рознесли в друзки сучасні російські танки, які є тезками президента РФ. Влучним пострілом із протитанкового ракетного комплексу Javelin наші захисники знищили два Т-90 “Владімір”.

Про це повідомила пресслужба ДШВ ЗСУ в Telegram. Зазначається, що бойове завдання успішно виконали воїни 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка базується у Львові. Десантники показали на відео, як “познайомили” російський танк “Владімір” із Javelin (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Продовжуємо й надалі виконувати бойові завдання та знищувати російських загарбників! Смерть російським окупантам! ДШВ – завжди перші! Слава Україні!” – йдеться у підписі до відео.

Зазначимо, що Т-90 “Владімір” – сучасний російський основний бойовий танк. Його було створено на початку 1990-х років як глибоку модернізаціяю танка Т-72Б, під індексом Т-72БУ. Однак у 1992 році його прийняли на озброєння, уже під індексом Т-90, який присвоїли танку за особистим розпорядженням президента РФ Бориса Єльцина.
Російський танк Т-90 "Владімір"

Відео дня:

Танки “Владімір” використовували підрозділи ЗС РФ під час війни на Донбасі влітку 2014 року. А після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року Росія стала неприховано застосовувати наявні в неї танки Т-90 різних модифікацій.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Владімір” познайомився з Javelin: українські десантники знищили два новітні російські танки Т-90. Відео