“Вночі Макса не стало… Пам’ятайте, будь ласка, таку гарну сім’ю.” Фатальна ДTП зробила сиротою 6-річну дівчинку

У Дніпрі у лікарні помер 34-річний чоловік, який постраждав у масштабній ДТП. Раніше на місці аварії загинула його молода дружина.

Про смерть чоловіка повідомила у соцмережі Наталя Макарусь.

“Вночі Макса не стало. У нас з вами було кілька днів, коли ми були разом, молилися, підтримували один одного. Спасибі, що у кожного з вас знайшлося стільки віри, тепла, любові. Ці дні були подаровані для нас. Пам’ятайте, будь ласка, таку гарну сім’ю. Цінуйте життя і бережіть рідних”, – написала Наталя.

За життя молодого чоловіка 6 днів боролися лікарі, але від отриманих травм чоловік помер. Сиротою залишилася 6-річна донька подружжя Настя.

Нагадаємо, що  у Дніпрі автомобіль “Інфініті” мчав на червоний сигнал світлофора і врізався у “Хонду”. Легковика, що їхав за правилами, буквально розірвало. Цей момент зафіксували камери відеоспостереження. Некеровані машини після зіткнення влетіли в інші три авто, що саме стояли на перехресті. 32-річна пасажирка “Хонди” загинула на місці. Водій дістав тяжких травм і потрапив до лікарні. 21-річний кермувальник “Інфініті”, що спричинив ДТП, мав ознаки сп’яніння.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
“Вночі Макса не стало… Пам’ятайте, будь ласка, таку гарну сім’ю.” Фатальна ДTП зробила сиротою 6-річну дівчинку