Вночі! У Венедіктової зважилися на нечуване – змінили. Просто перед засіданням суду – в ОП аплодують!

Різне

Офіс генерального прокурора передав провадження, в якому фігурує заступник голови Офісу президента Олег Татаров, з Національного антикорупційного бюро до Служби безпеки України.

Якраз у четвер, 24 грудня, Вищий антикорупційний суд мав обрати Татарову запобіжний захід. Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила взяти заступника голови ОП під варту з альтернативою застави в 10 млн грн.

Але зранку, ще до початку засідання суду Офіс генерального прокурора вирішив змінити підслідність і передав кримінальне провадження до СБУ.

Відповідне рішення підписав заступник голови ОГП Олексій Симоненко.

Напередодні Печерський райсуд столиці зобов’язав Офіс генерального прокурора прийняти таке рішення й передати справу з НАБУ до іншого правоохоронного органу. Але, як стверджують у НАБУ, їхні справи може розглядати виключно Вищий антикорупційний суд. Відтак, Печерський суд таких рішень ухвалювати не може.

За даними журналістів, це рішення судді Сергія Вовка було оскаржене в апеляційній та касаційній інстанціях. Верховний суд 23 грудня залишив рішення Печерського райсуду Києва в силі.

“Вночі Офіс Генпрокурора змінив підслідність у справі Микитася з НАБУ на СБУ а отже сьогодні міру запобіжного заходу заступнику голови Офіса Президента Олега Татарова не будуть… і взагалі в мене таке передчуття, що Максима Микитася готуються знову заарештувати і закрити в СІЗО.

Це все, що треба знати українцю про кругообіг корупційно/антикорупційного лайна у владних кабінетах нашої держави!”, – коментує рішення Офісу генпрокурора екснардеп Ігор Мосійчук.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN