“Вода прибуває”: ще одну область затоплює після підриву Каховської ГЕС

Внаслідок руйнування росіянами Каховської ГЕС сталося часткове підтоплення ще однієї області.

Мова йде про Миколаївщину, пише Politeka.net.

Так, у Снігурівській МВА повідомили, що постраждали мости між селами – у Єлизаветівці його зруйновано повністю, а в Галаганівці – затоплено.

«Міст в селі Єлизаветівка зруйновано. В селі Галаганівка повністю затоплений.На даний час відкрите сполучення між Снігурівкою та с. Василівка, с. Євгенівка, с.Павлівка та с.Тамарине», – йдеться у повідомленні.

Також з’явилося відео, зроблене біля моста села Нововасилівка

«На превеликий жаль маємо таку ситуацію. В громаді проводимо евакуацію мешканців 3 будинків, 43 городи підтоплені вода прибуває до будинків. Оперативний штаб продовжує працювати цілодобово», – повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

Раніше повідомлялось, що внаслідок підвищення рівня води у річці Інгулець сталося підтоплення частини свердловин міста Снігурівка, що у свою чергу призвело до проблем з водопостачанням.

 

Для того, щоб усім містянам вистачило води, місцевих мешканців закликали утриматись від поливу городів і присадибних ділянок водою з міської водопровідної мережі та не вживати некип’ячену воду.

Кухта також попередив, що хліб, видачу якого планувалося здійснити по місту Снігурівка, буде видаватися в старостинських округах, що потрапили в зону підтоплення.

«Завтра, 8 червня, мешканці міста Снігурівка зможуть отримати безкоштовно хліб в пунктах видачі гуманітарної допомоги», – повідомив Кухта, закликавши поставитись із порозумінням до даної ситуації.

Тим часом дамба Каховської ГЕС продовжує руйнуватися. Рівень води і далі буде зростати.

 

“Найближчі 20 годин вода підніметься ще близько на метр. Ми очікуємо критичний рівень і потім вода почне спадати”, – попередив речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )