Водій маршрутки вигнав українку з транспорту: не сподобалося, що передала цілих 100 гривень

Свідки поскаржилися на дії водія транспорту в місті Миколаїв

У Миколаєві стався скандал в маршрутці з дивної причини. Про це повідомляє телеграм-портал Народний Ревізор.

Як відомо, з нового року в ряді маршруток піднімається вартість перевезень. Десь проїзд піднявся до восьми гривень, а десь до чотирнадцяти гривень за квиток. Місцеві чиновники намагаються це пояснити необхідність і обіцяють, що дана ситуація повинна спричинити за собою поліпшення якості перевезень.

Однак українці сумніваються і мають вагомі підстави, адже в українському транспорті є проблеми як з якістю техніки, так і поганим обслуговуванням.
Маршрутка. Фото: BBC
Зокрема, в місті Миколаїв водій маршрутки вигнав пасажирку з – за того, що вона передала сто гривен в якості проїзду. Ймовірно, занадто велика сума здачі вивела маршрутника з себе.
Маршрутки, скріншот: Youtube
Маршрутки, скріншот: Youtube

“Скажіть, будь ласка, коли закінчиться хамство і свавілля з боку водіїв? В районі садової зайшла жінка і передала за проїзд 100 грн, але водієві це не сподобалося, і він вирішив показати своє невдоволення, обливши брудом і виганяючи пасажира з салону. Також він затримував пасажирів, відмовившись їхати, якщо вона не вийде, тим самим відмовивши в послузі перевезення”, – повідомила свідок події.
Як повідомляє портал “Знай.uа” У Дніпрі забита маршрутка “розбулася” на ходу, кадри за крок від трагедії Інцидент стався недалеко від кільця. За словами очевидців, в момент коли сталося ДТП, в салоні було багато людей. Однак ніхто з них не постраждав. Відпали два задніх колеса.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN