“Водій заснув”. Моторошна ДТП з автобусом під Луцьком. Люди не доїхали до будинку

Моторошна ДТП з автобусом Харків-Щецин, де люди не доїхали до Луцька. 2 Жінки в реанімації і близько 10 осіб розвезли швидкі по різних ЦРЛ

У соціальній мережі розмістили інформацію про те, що на території України сталося чергове моторошне ДТП. Стало відомо, що автобус, який перевозив людей з Харкова до Щецина не доїхав до пункту призначення.

Відповідну публікацію розмістили в Telegram-каналі «Труха»

“Моторошна ДТП з автобусом Харків-Щецин не доїхали до Луцька. 2 Жінки в реанімації і близько 10 осіб розвезли швидкі по різних ЦРЛ. Перевізник “Терновояж”! Водій тупо заснув, навіть кермом не крутив. Всі знають, що його близькі поїхали автобусом, зателефонуйте родичам і дізнайтеся їх самопочуття!”,- підписаний Відеоролик.

Важливо відзначити, що аварії на території України відбуваються щодня. Українська аудиторія, яка дізналася про цей інцидент, не змогла пройти повз даної публікації. Люди не стали мовчати і почали коментувати моторошні кадри з місця ДТП.
ДТП
ДТП
“Заснув від втоми і не досипав вони ж як таксисти ті теж сплять по 4 години”, “хто знає компенсацію якийсь Перевізник, який повинен виплатити?”, “Тих огляд вони вводять с*ка. Перевізників би до нігтя краще б притиснули, виродки кінчені”, “у автобусників по 2 водили мало бути”, “за правилами повинно бути два водила. Де другий був???”, “Історичне місце застраховане. Якщо квитки були продані нормально, через касу”, “міжнародні перевезення по двох водах”, ” Реформа поліції зате є, і машини нові теж є! І Фонтоми є навіть які куплені за Наші гроші а людей немає??” ,- залишають коментарі обурені українці.


Коментарі
Потрібно нагадати про те, що на дорозі необхідно завжди бути дуже уважним. Навіть якщо водій впевнений в собі і знає всі правила ПДР, він ніколи не може бути впевнений в інших людях, які також знаходяться на дорозі. Ніколи не варто забувати про свою безпеку і про оточуючих людей, щоб не потрапити в непередбачену ситуацію.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN