Воллес закликав Україну “дотиснути” російську армію взимку: настав час для вирішального контрнаступу

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес закликав Україну “продовжувати тиск, зберігати темп” та не припиняти стрімкі атакина війська Володимира Путіна протягом зимових місяців. Він звернув увагу, що українська армія має значну перевагу над деморалізованими, погано навченими та оснащеними російськими військовими. obozrevatel.com

Про це британський міністр говорив в інтерв’ю The Daily Beast. Воллес похвалив українців за те, що вони шокували світ, продемонструвавши власну мужність і майстерність, а також величезні вади російських збройних сил.

“З огляду на перевагу, яку українці мають у підготовці обладнання та якості свого персоналу проти деморалізованих, погано навчених, погано оснащених росіян, в інтересах України зберегти темп узимку. Вони мають 300 000 одиниць арктичного бойового спорядження, отриманого від міжнародної спільноти, – найважливіша вимога для будь-якого зимового наступу”, – наголосив він.

Нагадаємо: раніше начальник штабу оборони Збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радакін заявив, що момент для переговорів із РФ має визначити Україна та її президент Володимир Зеленський. Останні події на фронті – зокрема, відступ окупантів із Херсона – демонструють “продовження невдач РФ і продовження успіхів України в рішучості повернути свою країну”.

За словами високопоставленого військового, РФ програє цю війну із самого початку. Проте конфлікт “заплутаний і довгий”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN