Володарі цих імен гулящі жінки, вони найбільш схильні до зрад

Психологи вважають що причина всіх зрад пояснюється бажанням людини сховатися від внутрішніх проблем. Однак деякі з них переконані, справжня причина сходити “наліво” пов’язана з ім’ям. Адже воно — не просто набір звуків, а й важлива ланка у формуванні характеру, подальшої долі й поведінки людини, інформує Ukr.Media.

Жанна

Жінки з цим ім’ям під час знайомства можуть здатися сором’язливими й несамостійними. Чоловіки, бачачи тендітну особу, бажають її огорнути увагою і турботою. Але перше враження буває оманливе. Ніжна зовні, але сильна всередині Жанна з усіх залицяльників вибере гідного, сильного духом і надійного чоловіка. Але і з ним може довго не пробути разом. Адже жага нового завжди бере гору.

Ангеліна

Добрі й відкриті жінки Ангеліни без жалю розірвуть відносини з близьким чоловіком, якщо той не виправдав їх очікувань, і відправляться шукати гідного. Причому вони можуть це почати робити, навіть перебуваючи в шлюбі, потай від чоловіка.

Ксенія

Власниці імені Ксенія на перший погляд здаються впевненими. Однак такими жінками керують саме їх комплекси. Травми дитинства змушують Ксюшу шукати романтичних пригод і збігати від одного чоловіка до іншого.

Анастасія

Анастасії звикли домагатися свого, незважаючи ні на які перешкоди. Про таких кажуть: “бачу мету, не бачу перешкод”. Ці жінки глибоко переконані, що їх фізичні потреби повинні бути задоволені. Тому не варто дивуватися, якщо раптом в один прекрасний день Анастасія вирішить порушити клятву, дану в РАГСі.

Тетяна

Ці жінки по своїй натурі зовсім не гулящі. Навпаки, вони “за” стабільність і сталість. Єдине, що може спровокувати Тетяну на зраду — біль, заподіяний їй коханою людиною і сумніви у вірності партнера.

Дарина

Вольові, пристрасні, ці жінки люблять свободу. Дарини звикли домінувати у відносинах з партнером, а в іншому разі шукають зв’язок на стороні. Також нерідко такі дівчата втрачають почуття до обранця і відправляються на пошуки нового кавалера.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )