Володимир Ар’єв : Зеленський відзначився на світовому рівні.. «За рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років у сумі.»

Володимир Ар'єв : Зеленський відзначився на світовому рівні.. «За рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років у сумі.» Новини

Володимир Ар'єв : Зеленський відзначився на світовому рівні.. «За рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років у сумі.»

Зеленський бреше в інтерв‘ю Нью-Йорк Таймз.

Зеленський бреше в інтерв‘ю Нью-Йорк Таймз. Перейшов з відосиків на світовий рівень. Безапеляційно заявив про 4 тисячі километрів побудованих доріг. Цитата «За рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років у сумі.»

Відкриваємо звіт Укравтодора за 2 грудня 2020: “За 2020 рік Укравтодор оновив 3 926 км доріг державного значення та 85 мостів.” Оновив! Не побудував, а саме оновив! І в цьому є величезна різниця, бо оновлення дороги, ремонт, незрівнянно дешевші, ніж будівництво!

2018 – відремонтовано 3800 км

2017 – 2100 км

2016 – 900 км

Дані Укравтодора і колишнього прем’єр-міністра. Уже за три роки більше, ніж у 2020! І тоді не довелося відривати гроші від медицини, як при Зеленському, і километр – саме, підкреслюю, на будівництві єдиної нової траси Решетилівка -Дніпро, коштував втричі менше, ніж при Зеленському.

А от що добре вміє Зеленський і ті, хто при ньому – це брехати і красти. Брехати і красти.

UPD: Версія інтерв‘ю, опублікована на сайті офіса президента, кардинально відрізняється від статті в NYT! Офіс президента тупо вивалив розшифровку самого інтерв‘ю, що є МЕГАнепрофесійно і до сорому маніпулятивно! А опубліковане інтерв‘ю містило лише частинку про стосунки з США, війну на Сході, Коломойського і про вакцину. Посилання в коментарях.

Володимир Ар’єв 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN