Володимир Парасюк : Це звернення я написав до тих, у кого підгорає від новин. Інших варіантів у нас нема

Люди, ви можете заспокоїтись і бути холоднокровнішими. Від того, що ви себе з’їдаєте, нікому не буде краще. Ваші переживання не зупинять путіна. Включіть прагматизм і намагайтесь бути готовими до всього. Від думок нападуть чи не нападуть ви не станете сильнішим, а в тепершній ситуації – це дуже потрібно. Якщо буде повномаштабний наступ, на всіх можливих фронтах, ми візьмемо зброю і підемо на ці фронти захищати наші міста і села. Інших варіантів у нас нема, таке життя, за своє треба боротись.Тому коли стане гаряче, не шукайте відповіді на питаня чому ви не знаєте з якого боку підійти до автомата. Витрачайте час раціонально – це єдиний вихід.
Не забивайте собі голову тим, що олігархи втікають з країни. А ви що хотіли, щоб вони пішли в добробати? Та цього ніколи не буде. І квиток на свій літак вони вам теж не подарують. На те вони олігархи, щоб обманути всіх і коли важко тихенько пересидіти.

 
Це звернення я написав до тих, у кого підгорає від новин. Бо загалом більшісить людей налаштовані войовничо. І з таких потрібно брати приклад.

P.s. Запам’ятайте, якщо ці московські потвори так хочуть пекла, вони його отримають.

Володимир Парасюк

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Вінниці пролунали вибухи: перші деталі