Волонтерка: “Що мене рівняти з Ротару? Народна артистка України спілкується з україномовними російською, це норм? Ні, це дуже погано”

Новини

Що до мого поста за Софію Ротару, яка на запитання українською, відповідає російською. Деякі люди почали кидати в мене тапками, мов я теж розмовляю російською. Так, я російськомовна, з міста Дніпро, де завжди розмовляли російською, в нас майже не було українських навчальних закладів. Тільки з початку війни ми зрозуміли, що радянський союз знищував все українське. За роки війни могла я вивчити рідну мову?

Авжеж, але я не сиділа вдома на дивані, весь час я займалась волонтерськими справами. Доречі, я вже спілкуюся на побутовому рівні українською, частіше пишу пости і зовсім без перекладача.

Так, я роблю помилки, але я вивчаю рідну мову. Вільно не розмовляю, але намагаюся. Коли мені пишуть люди , я майже завжди відповідаю тільки українською. То що мене рівняти з Ротару? Народна артистка України спілкується з україномовними російською, це норм? Ні, це дуже погано. Вона не розуміє, як зараз важливо підтримувати українців?? Неможна соромитися країни, де Ви виросли. В мене все. З Різдвом всіх, добра, миру та перемоги Україні  Фото хлопці з фронту прислали

Наталія Юсупова – Nataliia Yusupova

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN