“Вона була для ЗСУ, а не РДК”: Бельгія звернеться до України через можливе використання її зброї в Бєлгородській області

Бельгія звернеться до України з проханням пояснити інформацію про те, що зброю бельгійського виробництва використовували антипутінські збройні формування для рейду на російську Бєлгородську область, передають Патріоти України.

Як повідомило видання Het Laatste Nieuws з посиланням на власні джерела, міністри оборони й закордонних справ Бельгії Людівін Дедондер та Хаджа Лябіб зв’яжуться з українською владою найближчим часом, щоб отримати роз’яснення ситуації.

“Ці поставки призначені для ЗСУ, для захисту української території та населення від російського вторгнення. Це чітко зазначено в документах, що супроводжують кожну поставку”, – сказало джерело видання.

Як додало джерело, ця зброя не призначена для угруповань із внутрішніми російськими інтересами.

Дані про використання західної зброї

Деякий час тому видання The Washington Post повідомило, що бійці “Російського добровольчого корпусу” і легіону “Свобода Росії”, які воюють на боці України, наприкінці травня зайшли в Бєлгородську область і при цьому використовували чотири тактичні транспортні засоби, передані Україні західними партнерами.

В українській відповіли, що західна техніка в російських бійців опинилась як трофей після бойових дій із росіянами.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )