“Вони всі вживають наркотики в Україні?”: євродепутатку обурили слова Арахамії про “недружні” заяви США

Депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель різко відреагувала на слова голови парламентської фракції “Слуга народу” Давида Арахімії про “недружні” кроки США. Вона процитувала його заяву про те, що Захід “сіє паніку” щодо можливого наступу російської армії на Україну.

Відповідне повідомлення вона опублікувала на своїй сторінці у Twitter. У ньому політикиня поцікавилася, чи всі представники української влади вживають наркотики.

Віола фон Крамон-Таубадель різко відреагувала на слова Арахімії

“Вони всі там вживають наркотики в Україні, або що там відбувається?”, – написала фон Крамон-Таубадель.

Про що мова?

На тлі скупчення російських військ біля кордону з Україною Давид Арахамія заявив, що Захід та США своїми заявами “сіють паніку” щодо можливого нападу. За словами політика, зараз ситуація на Донбасі не є більш загрозливою, ніж рік тому. А західні ЗМІ, на його переконання, “нагнітають”.

Він додав, що Україна має бути готовою до будь-якого розвитку подій, але не розвивати паніки. “Коли починають вкидати фейки, що російське посольство відкликає сім’ї, ми бачимо, як це вже впливає на економіку”, – сказав Арахамія.

“Я не знаю реальних причин, чому США так роблять, але це точно працює не на користь економіки України… Ми спілкуємося дипломатичними каналами. Пан Дмитро Кулеба, як міністр закордонних справ, постійно порушує це питання, бо це не по-дружньому”, – зазначив голова фракції.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар