Ворог в паніці. Все, що накопичували місяцями – пропало впродовж 5 днів і тепер артилерія ворога переходить на голодний пайок БК і це чудовий шанс для ЗСУ звільнити наші території

Війна в Україні підходить до стадії переломного моменту. Останній тиждень ми спостерігаємо, як ЗСУ почали системно знищувати тилову інфраструктуру ворога.

І як би грізно не виглядав наступ росіян, вже є очевидним той факт, що російське командування масово жене сили і засоби тільки щоб зберігати загальну картинку цього наступу, але рашисти які відучли всю міць сучасної української зброї паніці: вони розуміють, що знищені склади відновити буде вкрай складно.

Так коментує ситуацію на фронті захисник Півдня, народний депутат України Роман Костенко.

Відео дня:

“Зараз той момент, коли ми паритетно почали завдавати ударів по тиловій інфоаструктурі ворога. Те, що ми чуємо в перехопленнях і бачимо самі: ворог в паніці. Вони вже почали менше використовувати артилерії на передньому краї. Відновити знищені склади їм буде дуже складно, враховуючи, що вони кілька місяців накопичували там боєприпаси і вважали, що для української артилерії вони недосяжні. Ми нанесли їм серйозні втрати”, — констатує Костенко.

Він стверджує, що хоча ЗСУ ще не перехопили ініціативу остаточно, однак темпи і настрої ворога вже збиті, а далі буде тільки нарощення української присутності в тилу і на фротні, тому вже скоро українські землі будуть повертатись під наш контроль.

“Ми і далі нарощуємо свої спроможності: і за допомогою наших партнерів, і за допомогою наших внутрішніх можливостей. Зараз росіяни поставили собі ціль — Донбас. Насправді це те, що залишилось від їхніх стратегічних цілей по захопленню всієї України на початку війни. І це поки ті території, де вони ще можуть, накопичивши всі свої сили і засоби, по-трохи просуватися, бо на Півдні вони зупинені, з Півночі їх вигнали. Кожен знищений російський солдат, кожна знищена одиниця російської техніки наближає нас до перемоги”, — наголошує Роман.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Ворог в паніці. Все, що накопичували місяцями – пропало впродовж 5 днів і тепер артилерія ворога переходить на голодний пайок БК і це чудовий шанс для ЗСУ звільнити наші території