Ворог все більше втрачає вирішальний чинник своїх успішних наступів: Росіяни відчувають нестачу снарядів і змушені економити – Сирський

Саме завдяки астрономічному застосуванню артилерійських снарядів у ”вогняних валах” росіянам весною-літом вдавалося пересаджувати українську оборону.

Російські війська відчувають брак боєприпасів. Тому окупанти вимушені економити снаряди. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в ефірі телемарафону.

“Рівень витрати боєприпасів (з боку РФ, – ред.) ну просто безпрецедентний. Саме тому що розмах бойових дій і інтенсивність бойових дій можна порівняти тільки з періодом Другої світової війни. Я вже бачу, що дефіцит зараз вже настає (озброєння у РФ, – ред). Ще десь місяць тому ми відповідали одним артпострілом на 6-10 їхніх пострілів, то зараз це відношення змінилося. Вони почали відчувати брак снарядів”, – сказав Сирський.

Він зазначив, що українські військові намагаються знищувати боєприпаси окупантів ще перед тим, як вони потраплять на позиції. ЗСУ обстрілюють логістичні шляхи росіян.

“Ворог не відчуває себе в безпеці, і під час перевезення боєприпасів ми намагаємося здійснювати вогневий контроль на всьому шляху пересування його логістичних вантажів. Тому вони вимушені економити”, – додав командувач.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN