Connect with us

Новини

Ворог втрачає техніку та живу силу: Сирський заявив про просування ЗСУ на деяких ділянках фронту. Карта

На Бахмутському напрямку триває оборонна операція. Українським воїнам вдалося просунутися вперед на деяких ділянках фронту та завдати ворогові втрат у живій силі та техніці.

Про це 13 травня заявив командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський. Водночас, за даними Deepstate, зміни на карті бойових дій спостерігаються на схід від Ступочок та на південь від Іванівського.

Сирський підтвердив успіхи українських воїнів на Бахмутському напрямку.

“Оборонна операція на Бахмутському напрямку продовжується. Наші воїни рухаються вперед на деяких ділянках фронту, а ворог втрачає техніку та живу силу. Слава Україні та нашим героям!” – зазначив командувач Східного угруповання військ.

Advertisement

Водночас він не назвав, на яких саме ділянках захисники просунулися захисники.

Натомість на карті бойових дій від Deepstate зафіксовано деякі зміни, що можуть свідчити про певне просування ЗСУ углиб позицій ворога.

Українські військові продовжують відкидати російських окупантів на Бахмутському напрямку. ЗСУ просуваються у глибину позицій ворога.

На карті збільшилася “сіра зона”, де точаться бої. Зокрема, “посірішали” ділянки на схід від населеного пункту Ступочки, а також на півден від Іванівського.

Advertisement
Ворог втрачає техніку та живу силу: Сирський заявив про просування  ЗСУ на деяких ділянках фронту. Карта

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ вдалося пробити лінію оборони окупантів з боку Хромового. При цьому українс

Прокоментуйте:
Advertisement