Ворог застосував фосфорні бомби у Мар’їнці, – глава ОВА

Війська країни-агресорки Росії застосували фосфорні боєприпаси у місті Мар’їнка на Донеччині. Використання бомб, начинених фосфором, заборонено Конвенцією ООН “Про негуманну зброю”.

Про це розповів голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі Національного телемарафону “Ua Разом“. За його словами, це сталося у середу, 4 травня.

Керівник області також зазначив, що російські військові ведуть обстріл по всій території вздовж лінії фронту.

“Є повідомлення, що фосфорні боєприпаси застосовуються по Мар’їнці та Мар’їнському району”, – сказав чиновник.

Зазначимо, що раніше стало відомо про застосування фосфорних бомб російською армією під час бомбардування міста Попасна у Луганській області. На опублікованих кадрах було помітно притаманне фосфору горіння. 23 березня окупанти скинули фосфорні боєприпаси на місто Краматорськ у Донецькій області. Також заборонену зброю окупанти застосовували в Авдіївці.

Відео дня:

Фосфорні боєприпаси – це вогненебезпечні боєприпаси, що містять білий фосфор. Вони належать до групи запалювальних речовин, що самозаймаються, і горять з використанням кисню з повітря. Фосфор спричиняє не просто опіки, а глибокі рани, починаючи від ураження кісток до омертвіння тканин. Як надати першу допомогу – читайте у матеріалі.

Фосфорні бомби – один із найнебезпечніших видів зброї, його застосування заборонено третім протоколом Конвенції ООН “Про негуманну зброю” 1980 року.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Ворог застосував фосфорні бомби у Мар’їнці, – глава ОВА