Ворона допомогла їжачку перейти жваву дорогу — але це допомога чи злий задум

В той час, як деякі люди переконані, що всі тварини керуються лише інстинктами і не відчувають жодних емоцій, інші впевнені у зворотному, інформує Ukr.Media.

Зрештою, важко повірити, що тварини абсолютно бездушні після нескінченної кількості відеороликів про котів та собак, які більшість з нас бачили в інтернеті, де домашні тварини показують дійсно людські емоції. Звичайно, цьому може бути легко пояснення, тому що домашні тварини мають можливість спостерігати за поведінкою свого власника та імітувати її.

І це відео ще один доказ тому, що тварини мають почуття і можуть допомагати одне одному.

Після того, як 20 травня в Огре (Латвія) зняли це відео про те, як ворона підштовхує їжака, щоб той перейшов дорогу, воно швидко поширилося Мережею і стало вірусним. Багато людей похвалили ворону за доброту і допомогу маленькому їжачку.

Хоча багато людей також припустили, що це не зовсім доброзичлива поведінка.

Деякі користувачі вказали, що наміри ворони, можливо, не були настільки благородні, і, можливо, вона просто хотіла відчути смак бідного їжака в безпечнішому місці, ніж посеред дороги

Також була версія, що ворона просто пустувала, оскільки ці птахи відомі своєю грайливою поведінкою і малоймовірною дружбою з іншими тваринами.

У будь-якому випадку, не варто демонізувати ворон, адже вони, при належному догляді і вихованні добрі та розумні птахи.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Ворона допомогла їжачку перейти жваву дорогу — але це допомога чи злий задум