Воювати проти України готові 10-15 тисяч білорусів: у Генштабі оцінили загрозу

У Генштабі України повідомили, що 10-15 тис. білоруських силовиків готові воювати проти України. Мотивацією для них є гроші. Водночас, в цілому готовність збройних сил Білорусі вести самостійні воєнні дії оцінюється як низька. obozrevatel.com

Про це розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов. “Близько 10-15 тисяч особового складу силових структур республіки Білорусь готові взяти участь у так званій спеціальній військовій операції Російської Федерації. Насамперед, через привабливість високого грошового забезпечення”, – зазначив він.

При цьому, наголосив Громов, готовність білоруських військових вести самостійні наступальні дії є слабкою. А їхній морально-психологічний стан перебуває на низькому рівні.

Водночас, зазначив він, на території Білорусі, а також у низці прикордонних областей України “формування ворогом ударних угруповань для відновлення наступальних дій” не відмічається. Проте, у рамках розгортання спільного регіонального угруповання військ т.зв. “союзної держави” в Білорусі перебувають:

  • понад 9 тис. російських військових;
  • понад 250 одиниць озброєнь та військової техніки.

Втім, наголосив Громов, місця їхнього розташування українським військовим відомі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN