Воював із 2014-го: Під Бахмутом загинув комбат львівських десантників

У понеділок, 6 березня 2023 року, під Бахмутом Донецької області загинув командир аеромобільного батальйону львівських десантників майор Луканюк Андрій Валерійович. Військовому було 34 роки, інформують Патріоти України.

“З сумом повідомляємо, що 6 березня під час виконання бойового завдання у населеному пункті Часів Яр Бахмутського району Донецької області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу КСП аеромобільного батальйону загинув командир аеромобільного батальйону майор Луканюк Андрій Валерійович. 34-річний Андрій Луканюк родом із села Годи-Добровідка Коломийського району на Івано-Франківщині”, – повідомляється на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ у Facebook.

Зазначається, що загиблий військовий із 2013 року брав активну участь у формуванні 3-ої батальйонної тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Він пройшов найгарячіші точки на Донбасі, зокрема Дебальцеве.

“З 2014 року виконував бойові завдання на посаді командира роти. Брав участь у боях за Луганський аеропорт, Дебальцеве, Красногорівку, Широкине. У 2022 році майор Андрій Луканюк очолив аеромобільний батальйон 80 окремої десантно-штурмової бригади. Андрій Валерійович був офіцером якого поважали, він був справжнім прикладом військової доблесті та слави. Вимогливий та справедливий. Висловлюємо щирі співчуття родині. Схиляємо голови у великій скорботі”, – йдеться у повідомленні.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN