ВОЗ отримав прочуханку з Кремля: Пєсков заявив, що слова Зеленського “різонули серце” Володимира Володимировича

Новини
Беручи до уваги, як Володимир Олександрович весь час своєї каденції намагався не образити державу-агресора та її диктатора, заява з Москви стала “холодним душем” для Банкової. Мендель з Арестовичем не допрацювали? Чи Зе наважився “показати зуби” агресору?
Слова президента України Володимира Зеленського про те, що СРСР нарівні з гітлерівською Німеччиною несе відповідальність за початок Другої світової війни, “сильно різанула не тільки слух, а й серце” Путіна і його 100-річних дідів-переможців, “несе пургу” спікер Кремля Дмитро Пєсков в ефірі телеканалу Росія 1, зазначають Патріоти України.

“Рот” фюрера Четвертого рейху назвав висловлювання глави України “величезною помилкою”.

“Це, напевно, сильно різонуло не тільки слух, а й серце не тільки Путіна, а й величезної кількості наших ветеранів”, сказав спікер Кремля.

Раніше Зеленський заявив про відповідальність СРСР нарівні з нацистською Німеччиною за розв’язання Другої світової війни. Цю заяву він зробив на зустрічі з польським колегою Анджеєм Дудою під час свого візиту до Польщі в січні 2020 року. За словами Зеленського, до початку війни привела “змова тоталітарних режимів”.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN