Вперше! Зеленський в ауті – конкурент на посаду президента, це побачили всі. Просто в ОП

Різне

Президент України Володимир Зеленський ймовірно провів розмову зі спікером Верховної Ради України Дмитром Разумковим з приводу його президентських амбіцій.

Про це повідомляє телеграм-канал “Женщина с косой”.

У кулуарах пішли чутки, що у Зеленського була розмова з Дмитром Разумковим і в цій розмові Президент прямо запитав у глави Верховної Ради, чи є у нього амбіції на крісло президента.

Разумков сказав, що зараз рано про це говорити і він на даний момент не бачить себе в якості кандидата в президенти України, так як він в Зе-команді і робить все, що необхідно, все інше – витівки опонентів. У Разумкова з Зеленським зараз хороші стосунки і вони стали більш частіше спілкуватися безпосередньо по спецзв’язку. Також Разумков часто буває зараз в ОП.

Відзначимо, що як пише видання “Страна”, жителі України заявили, що більше довіри у них до голови Верховної Ради Дмитру Разумкова ніж до президента України Володимиру Зеленському. Таке сталося вперше.

Про це говорять дані опитування Центру Разумкова.

Так, більшість опитуваних висловлюють недовіру до всіх політиків, чиє прізвище було представлено в опитувальнику.

Однак дещо частіше в порівнянні з іншими політиками довіра виражається Разумкову (йому довіряють 35% опитаних, однак не довіряють – 52%, баланс довіри – мінус 16,9%), меру Києва Віталію Кличку (відповідно 30% і 59,5%, баланс довіри – мінус 29,5%) і Зеленському (відповідно 30% і 64%, баланс довіри – мінус 34%).

Таким чином вперше за час досліджень рівень довіри українських жителів до Разумкова перевищив довіру до президента Зеленському.

Жителі України висловлюють свою довіру:

Те, що нинішня влада краща за попередню вважають 20% українців, 30% мають протилежну позицію (що нинішня влада гірша), а 41% опитаних вважають, що нинішня влада нічим не відрізняється від попередньої.

Відзначимо, теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Дане соціологічне дослідження виконано в рамках дослідницького проекту Центру Разумкова “Україна-2020-2021: невиправдані очікування, несподівані виклики”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN