“Впевненість нарешті похитнулася”: експерт розповів, чому путін почав розуміти, що програє цю війну

Навіть на параді “Дня Перемоги” Путін здавався “трохи нервовим”, а його звернення було не з позиції сили.

Колишній прем’єр-міністр росії Михайло Касьянов вирішив розповісти, як впевненість нарешті похитнулося у президента росії через війну в Україні. Про це він висловився в інтерв’ю виданню DW.

Так, за його словами, путін, можливо, був введений в оману своїми генералами щодо стану війни.

Нагадаємо, Касьянов був першим прем’єр-міністром путіна з 2000 по 2004 рік, після чого був відправлений у відставку. Він став затятим противником путіна і зараз живе у вигнанні.

Касьянов розповів, що навіть на параді «Дня Перемоги» путін здавався «трохи нервовим», а його звернення було не з позиції сили.

“Реакція пана путіна і його промова була абсолютно слабкою”, – сказав Касьянов, додавши, що путін “вже почав розуміти, що він програє цю війну”.

Відео дня:

Також Касьянов підтримав теорію багатьох аналітиків про те, що найближче оточення путіна приховує інформацію або не надає йому повної картини стану війни, побоюючись повідомити погані новини.

Ми також писали, шахраї почали надсилати клієнтам Приватбанку повідомлення з пропозицією нібито отримати державну допомогу для переселенців. Про це на своїй сторінці у Facebook передавати прес-секретар Приватбанку в області Анжела Дзінзюра.

Так, шахраї розсилають українцям повідомлення та запрошення скористатися фейковим ботом Дія під приводом отримання допомоги переселенцям у сумі до 33 тисяч гривень.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Впевненість нарешті похитнулася”: експерт розповів, чому путін почав розуміти, що програє цю війну