«Вранці до мами стукають у двері і кажуть, що Сашка більше немає» – На Миколаївщині поховали морпіха Олександра Отрєп’єва, вбuтого російським снайnером.

Новини

Олександр Отреп’єв загинув 21 січня близько 20:00 під час ворожого обстрілу в районі села Гнутове на Приазов’ї. Снайпер російських окупантів поцілив йому в шию, яка була пробита наскрізь.

У селі Приют Єланецької ОТГ Вознесенського району Миколаївської області поховали морського піхотинця Олександра Отрєп’єва, який загинув унаслідок бойових дій на Донеччині.

Як повідомило “Суспільне“, на похорон 23 січня прийшли родичі, друзі, побратими, односельці, усі, хто був знайомий із воїном.

Заступник командира батальйону морської піхоти з морально-психологічного забезпечення Євгеній Дзись згадав Олександра як “сумлінного, виконавчого, побратима для всього особового складу”.

Ця втрата вже третя втрата батальйону за поточну ротацію.

Image
Приїхала підтримати родину загиблого радниця голови Миколаївської облради з питань АТО/ООС Вікторія Матієнко. За її словами, в області вже 169 сімей загиблих, і вона буде опікуватися й цією родиною також.

Старший матрос, навідник зі складу 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ імені контрадмірала Михайла Білинського Олександр Отреп’єв загинув 21 січня близько 20:00 під час ворожого обстрілу в районі села Гнутове на Приазов’ї. Снайпер російських окупантів поцілив йому в шию, яка була пробита наскрізь.
Олександрові було 28 років (народився 28 липня 1992 року).
У воїна залишилися мати і молодший брат.

Олександр Отрєп’єв – друга бойова втрата українських військ на фронті в січні 2021 року.

Image
Image

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN