“Врятуйте, кого ще можна”: дружини та сестри іркутських “мобіків” записали нове звернення до Путіна. Відео

1439-й полк армії РФ, у складі якого воюють мобілізовані з Іркутської області, був практично повністю розбитий під Авдіївкою. Тим часом родичі “мобіків” записали нове звернення до російського диктатора Володимира Путіна.

Його опублікували в Telegram-каналі “Осторожно, новости” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). Дружини та сестри окупантів, яких послали на смерть, попросили президента РФ “врятувати тих, кого ще можна”.

''Врятуйте, кого ще можна'': дружини та сестри іркутських ''мобіків'' записали нове звернення до Путіна. Відео

За словами рідних іркутських “мобіків”, вони опинилися в оточенні ЗСУ під постійними обстрілами, а командування заборонило військовослужбовцям залишати позиції, кинувши їх напризволяще. Прохання загарбників про допомогу їхні командири ігнорують.

“Наші чоловіки кілька днів без їжі, без води, з одними автоматами виживають під постійними обстрілами. Вже є поранені та загиблі, яких навіть немає можливості забрати з поля бою. Допоможіть урятувати тих, кого ще можна врятувати”, – сказали жінки, звертаючись до Путіна.

Раніше “мобіків” із міста Свірськ Іркутської області РФ передали під командування так званої армії “ДНР”. Бойовики без підготовки кинули їх на передову.

''Врятуйте, кого ще можна'': дружини та сестри іркутських ''мобіків'' записали нове звернення до Путіна. Відео

Після серії звернень від окупантів та їхніх рідних командування пообіцяло відправити мобілізованим допомогу та не відправляти їх на штурм, але після цього вони опинилися під Авдіївкою.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN