Все для народу! У президента вирішили – треба підтримати українців: такого не чекали! Браво

Новини

Сьогодні українці на тлі коронавірусу, локдауну, падіння економіки та багатьох інших аспектів не є готовими до різкого підвищення тарифів. Тому держава повинна заступитися за найменш захищені категорії населення.

Про це Дмитро Разумков заявив в інтерв’ю одному з українських видань.

За словами спікера Верховної Ради, рішення щодо підвищення тарифів має бути комплексним. Саме тому спочатку з’явилася ідея з компенсаціями в розмірі 800 – 1 200 гривень.

Разумков підкреслив, що українці – сьогодні не готові до різкого зростання цін на комуналку. Передусім це стосується найменш захищених категорій населення. І за них варто заступатися.

Також голова Верховної Ради зауважив, що підвищення тарифів може вплинути на рейтинг не тільки влади, але й опозиції.

“Відповідальність за це, у розумінні людей, лежить на всіх народних депутатах. Навіть якщо ми у владі, а хтось в опозиції, у сприйнятті людей – це все народні депутати”, – констатував він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів перед Новим роком значно підвищив тариф на електроенергію для населення, хоча й залишив фіксовану ціну. Крім того, зросли тарифи на виробництво теплової енергії, а також зросла ціна за транспортування газу. У кожного постачальника тарифи є різними. Водночас Нафтогаз підняв ціну на газ для населення за січень 14%.

Після масового обурення українців, Кабмін запровадив державне регулювання ціни на газ. Мовиться про фіксацію ціни в 6,99 гривні. Діятиме такий тариф з 1 лютого до 31 березня.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий