Все нові і нові могили..А похорон “по-тихому”! У Росії з кожним днем все більше могил: опубліковані кадри з Воронежу

У Росії намагаються приховати списки військовослужбовців, які були ліквідовані в Україні.

У Росії з кожним днем ​​все більше нових могил: опубліковані кадри з Воронежу. daily.dialog.ua

Станом на ранок 10 червня в Україні було ліквідовано 31 900 російських солдатів та офіцерів. У РФ офіційно заявляють про загибель лише 3 тисяч людей. При цьому влада намагається всіляко сховати не лише втрати, а й списки загиблих.

Сьогодні, 10 червня, офіцер ЗСУ Анатолій Штірліц на своїй сторінці в Telegram-каналі виклав посаду про цвинтарі у Воронежі, де було виділено спеціальні місця для загиблих в Україні.

Джерело повідомляє, що свіжі могили з’явилися відразу на двох цвинтарях міста, щоб вони не впадали в око, Будьонівському та Комінтернівському. Для військовослужбовців ЗС РФ виділили спеціальні лави. Інформація про похорон ніде у місцевій пресі не публікувалася. Сам похорон зазвичай відбувається “по-тихому”, хоча на могилах є вінки від військкоматів.

З понеділка, 6 червня, згідно з рішенням суду, Воронезький портал видалив на своєму сайті інформацію про загиблих в Україні. У Кремлі кажуть, що якщо розкрити інформацію про втрати, вона безпосередньо загрожує “безпеці РФ”.

Відео дня:

Українські ЗМІ повідомляють, що у Бурятії ховають російських військовослужбовців майже кожен день. Вона та Дагестан є лідерами за кількістю загиблих у війні проти України.

Закупівля жалобного приладдя з бюджету Сибіру з лютого 2022 року зросла рівно в 17 разів! Найбільше на траурні заходи витратили у тій же Бурятії, закупивши 93 труни.

Видання “Важливі історії” повідомило, що за чотири місяці поточного року адміністрація президента РФ отримала 1,2 млн. скарг на Міноборони РФ. 42 тисячі з них пов’язані з війною в Україні та проханням знайти інформацію про своїх родичів.

Найбільше скарг припало на квітень. Політолог Іван Преображенський заявив, що вже з кінця березня в росЗМІ почала просочуватися інформація про велику кількість загиблих в Україні російських військовослужбовців.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Все нові і нові могили..А похорон “по-тихому”! У Росії з кожним днем все більше могил: опубліковані кадри з Воронежу