Connect with us

Новини

Всеукраїнськuй рeзонaнс зробuв свою сnраву: Підліткu, які зrвaлmyвалu дiвчuнку на Закаpnатті отримають сnpаведлuве і мaксuмaльнe nокapaння

Published

on

Прокуратура має намір оскаржити судовий вирок щодо сексуального насильства над неповнолітньою дівчиною у Закарпатській області.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Попередньо Воловецький суд на Закарпатті ухвалив вирок щодо трьох неповнолітніх за фактом вчинення сексуального насильства.

«Воловецький районний суд Закарпатської області 16 березня 2023 ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно неповнолітньої. Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили», – йдеться в повідомленні.

Advertisement

Через сильний розголос у соцмережі прокуратура оскаржуватиме вирок у встановленому законом порядку.

«Органи прокуратури вживатимуть всіх заходів для захисту прав постраждалої особи та забезпечення справедливого і невідворотного покарання винних у вчиненні злочину», – заявили правоохоронці.

Як повідомив закарпатський журналіст Віталій Глагола, з посиланням на голову Закарпатської ОВА, Віктора Микиту:

«Прокуратура Закарпатської області подає апеляцію на рішення Воловецького районного суду.

Advertisement

Фігуранти з моменту вчинення злочину не відвідували школу разом із потерпілою. Перебували під домашнім арештом. Після вироку суду навчаються дистанційно і фактично ізольовані від потерпілої.

Відповідним службам дав доручення невідкладно, законним шляхом блокувати будь яку можливість відвідування школи одночасно потерпілою та ґвалтівниками в незалежності від кінцевого рішення суду.

Родині потерпілої запропоновано інші навчальні заклади області для подовження навчання дитини. Кінцеве рішення за батьками.

Ситуацію тримаю на особистому контролі. Задіяні усі необхідні сили та засоби», – говорить Микита.

Advertisement

Також за даними журналіста скандальна суддя Софілканич від сьогодні «втекла» на лікарняний. На робочому місці її немає

Прокоментуйте:
Advertisement