Всі телеканали медіагрупи “Україна” перейдуть під контроль людей Зеленського: Ахметов заявив про вихід з медіабізнесу

Щоб не підпасти під закон про олігархів, бізнесмен де-факто подарував розробникам цього скандального документу активи у $1,5 млрд. Тепер єдиним “неолігархом” зі своїми медіа серед найбільших бізнесменів країни схоже залишиться пан Коломойський

Бізнесмен Рінат Ахметов заявив, що його інвестиційна компанія SCM виходить з медійного бізнесу. Про це йдеться у заяві бізнесмена, оприлюдненій у понеділок, 11 липня.
Власник SCM назвав таке рішення “вимушеним”. За його словами, цього тижня Медіагрупа Україна відмовиться на користь держави від усіх ефірних та супутникових телевізійних ліцензій каналів та від ліцензій друкованих медіа в Україні. Також буде припинено діяльність онлайн-медіа.

Ахметов пов’язав це рішення з набранням чинності закону “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу у суспільному житті (олігархів)”.

“Як найбільший приватний інвестор в економіку України я неодноразово говорив, що не був, не є і не буду олігархом. Короткий шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіаактивів, і російська військова агресія проти України не дають можливості компанії SCM продати медіабізнес на ринкових умовах “, – зазначив він.Ахметов наголосив, що з 2000 року інвестував понад $1,5 млрд у свій медіахолдинг, тому йому дуже важко приймати рішення про вихід з медійного бізнесу.

Нагадаємо, SCM стала найбільшим платником податків в умовах війни. З початку 2022 року підприємства групи Ріната Ахметова заплатили 1,2 млрд євро податків.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Всі телеканали медіагрупи “Україна” перейдуть під контроль людей Зеленського: Ахметов заявив про вихід з медіабізнесу